PARAFIA POD WEZWANIEM ŚIĘTEGO JUDY TADEUSZA APOSTOŁA W ŁODZI

Święty Judo Tadeuszu - módl się za nami

PRAWA UŻYTKOWNIKÓW - RODO

Drodzy prafianie i przyjaciele naszej parafii

 

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). To zbiór nowych obowiązków dla podmiotów przetwarzających szeroko rozumiane dane osobowe oraz praw dla osób fizycznych, które mogą skuteczniej dbać o ich bezpieczeństwo oraz swoją prywatność.

Polsce zaczęło obowiązywać od dnia 25 maja 2018 r.

 

 

Na naszej stronie parafialnej wykorzystujemy dane osobowe między innymi w zakładkach: kontakt, parafia, galeria zdjęć, żywa róża, nasi księża.

Jeżeli Państwo nie zgadzają się aby wasze dane osobowe (imię, nazwisko, fotografia zdjęć) znajdywała się na stronie parafialnej, prosimy o kontakt z księdzem proboszczem bądź z Administatorem strony parafialnej.

z poważaniem, 

Administrator strony parafialnej: Łukasz Wiśniewski

O parafii

Parafia św. Judy Tadeusza Apostoła w Łodzi – rzymskokatolicka parafia położona w dekanacie Łódź-Stoki archidiecezji łódzkiej. Leży w północnej części miasta z siedzibą przy ulicy Antoniego Książka 40. Parafia erygowana 1 października 1989 przez biskupa Władysława Ziółka poprzez wydzielenie obszaru z północnej części parafii Opatrzności Bożej (osiedli Rogi i Powstania 1863 r.).

Kontakt z nami

Ks. Proboszcz - tel.: 42 659 99 16, e-mail: juda@archidiecezja.lodz.pl
Ks. Andrzej - tel.: 42 659 99 17
Admininistracja strony, e-mail: lukasz0694@gmail.com