PARAFIA POD WEZWANIEM ŚIĘTEGO JUDY TADEUSZA APOSTOŁA W ŁODZI

Święty Judo Tadeuszu - módl się za nami


STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

WAŻNE OGŁOSZENIA - KORONAWIRUS COVID19

Drodzy Parafianie, ważny komunikat!!

1) Każdego dnia aż do Świąt Wielkanocy istnieje możliwość korzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania (spowiedź święta) od godziny 17 do Mszy wieczornej 18:00

2) W Niedziele Palmową po Mszy Świętej o godzinie 10:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja do godziny 12:00. Będziemy się modlić w intencji ustąpienia koronowianina COVID19 w Polsce i na całym świecie. Podczas Adoracji będzie można przystąpić do Komunii Świętej.

Bardzo prosimy o stosowanie się do przepisów zgromadzeniach wydanych przez władze państwowe, Ministerstwa Zdrowia i GIS na okres Stanu Epidemii.

Drodzy Parafianie trzymajmy się nakazów, które pomogą w walce z koronawirusem. Módlmy się co dziennie do Naszego Patrona, który jest orędownikiem i patronem w sprawach trudnych i beznadziejnych !!!!

Zdrowia i Błogosławieństwa życzą: Ksiądz Proboszcz Piotr Miler i Ksiądz Wikariusz Andrzej Sobstel.

Z Panem Bogiem

KOLĘDA 2020

KOLĘDA 2020 - SPIS ULIC

Pozostałe aktualności

O parafii

Parafia św. Judy Tadeusza Apostoła w Łodzi – rzymskokatolicka parafia położona w dekanacie Łódź-Stoki archidiecezji łódzkiej. Leży w północnej części miasta z siedzibą przy ulicy Antoniego Książka 40. Parafia erygowana 1 października 1989 przez biskupa Władysława Ziółka poprzez wydzielenie obszaru z północnej części parafii Opatrzności Bożej (osiedli Rogi i Powstania 1863 r.).

Kontakt z nami

Ks. Proboszcz - tel.: 42 659 99 16, e-mail: juda@archidiecezja.lodz.pl
Ks. Andrzej - tel.: 42 659 99 17
Admininistracja strony, e-mail: lukasz0694@gmail.com